KONTAKTY NA ŘEMESLNÍKY

XXXII. Muzejního adventního trhu 2021

Součástí letošního XXXII. Muzejního adventního trhu mělo být na šest desítek řemeslníků, výrobců a producentů napříč Českou republikou.

S částí z nich, převážně s nositeli řemeslných ocenění, je možné se seznámit prostřednictvím medailonů. Zde nabízíme kontakty na ty, kteří si přáli zveřejnění a rádi Vám své zboží prodají po individuální domluvě.

Ručně vyráběné vánoční ozdoby z českých skleněných korálků a křišťálových ověsů
Ladislav Horský, Kostelec nad Orlicí

Keramika, dřevěné výrobky
Střední škola řemeslná Jaroměř
web: nemá

Bylinné sirupy z léčivých a aromatických rostlin a z kladského pomezí
Martina Hloušková, Červený Kostelec
web: www.bylinnesirupy.eu

Aromaterapeutická mýdla a přírodní kosmetika
Mydlárna U Dvou koček s.r.o., Hradec Králové
web: www.mydlarnaudvoukocek.cz

Autorské šperky, hrníčky a misky z porcelánu
Mallys.cz - Pavel Štrof, Červený Kostelec
web: www.mallys.cz

Čerstvé pečivo, kváskový chléb, pivo z minipivovaru, dárkové balíčky
Pivovar Hradecký Klenot a řemeslná pekárna V mouce, Hradec Králové
web: www.hradeckyklenot.cz a www.facebook.com/vmoucehradeckralove/

Koření
Lubomír Švéda, Řetová
web: www.koreniodlubana.cz

Regionální knihy a kalendáře, knihy pro děti
Helena Rezková, Jaroměř
web: www.regiona.cz

Ručně vyráběné šperky ze stříbra. Zakázková výroba ze zlata. Unikátní design v kombinaci s filigranem, kubickými zirkony, nebo přírodními kameny. Harmonizující čakrove šperky a osobní amulety. Výroba i dle přání zákazníků. Vše puncováno a s certifikátem regionální značky “Krkonoše- originální produkt”
Daniela Roudná, Rudník
web: www.original-sperk.cz

Autorské šperky z bezolovnatého cínu v kombinaci s českým sklem či pravými minerály. Vše dle vlastního návrhu bez použití komponentů
Dagmar Macháčková Kasitera, Hradec Králové
web: www.fler.cz/kasitera

Výroba a prodej sušeného masa. Hovězí, vepřové, kuřecí a krůtí. Výroba a prodej vánočních dárkových balíčků s vlastními výrobky
POCTIVÝ GRUND - Ing. Roman Plas, Libčany
web: www.poctivygrund.cz

Užitková keramika
Karel Neufuss, Hradec Králové
web: www.neufuss.cz

Adventní věnce, věnce na dveře, partery, svíčky, jmelí, metly
Prodej ze dvora, Staré Hradiště
web: nemá

Keramika - ručně točená a modelovaná
Marek Zamazal, Letohrad
web: www.zamazal.eu

Trdelník, svařák
Ludvík Grman, Pardubice
web: www.webtrziste.cz/trhy/remesla/nahled.php?id=479

Vlastní výroba sušeného ovoce a výrobků z něj
Václav Slavík - Horácké křížaly, Thová Kamenice

Liberecký kraj

Výrobky z kůže
Arnošt Möller, Ohrazenice u Turnova - Mistr tradiční řemeslné výroby Libereckého kraje
web: nemá

Dekorační předměty z borokřemičitého skla, skleněné svícny.
Veselá světýlka - Libuše Laurinová, Zásada u Jablonce nad Nisou
web: www.vesela-svetylka.cz

Praha

Ručně vyráběné marmelády, sirupy a další speciality z ovoce, vše přirozené a bez chemie