Organizační struktura

Výstavní oddělení

Ve spolupráci s ostatními organizačními jednotkami muzea plánuje a zabezpečuje výstavní, kulturní a doprovodné akce muzea pro veřejnost, provádí produkční práce a zabezpečuje výkon role architekta výstav, organizačně zabezpečuje přednášky, exkurze a vernisáže a koordinuje provoz výstavních prostor muzea. Ve spolupráci s Útvarem ředitele a dalšími organizačními jednotkami muzea zabezpečuje pronájem prostor pro veřejnost, dále ve spolupráci s Útvarem ředitele prezentuje výstupy činnosti muzea směrem k veřejnosti, spolupracuje se subjekty v oblasti cestovního ruchu, zpracovává a koordinuje průvodcovské materiály, lektorské programy a zodpovídá za tvorbu, rozvoj a realizaci programů muzejní pedagogiky.

Pracovníci výstavního oddělení jsou v přímé gesci náměstka ředitele pro výstavní činnost a provoz.

• Mgr. Stanislav Hrbatý
    vedoucí výstavního oddělení, náměstek ředitele pro výstavní činnost a provoz

• Ing. arch. Radek Polívka
    architekt výstav