Obrázek stránky

Novinky Muzea východních Čech v Hradci Králové

UPOZORNĚNÍ / Krajská mykologická poradna
Dovolujeme si Vás informovat, že Krajská mykologická poradna se bude konat od pondělí 10. června 2019 v Muzeu východních Čech v Hradci Králové na Eliščině nábřeží 465, 500 01 Hradec Králové 1.

UPOZORNĚNÍ
BUDOVA MUZEA NA ELIŠČINĚ NÁBŘEŽÍ JE ZCELA UZAVŘENA, více...
POZASTAVENÍ VÝPŮJČNÍ A OMEZENÍ BADATELSKÉ ČINNOSTI, více...
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: Asistent/ka ředitele

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: Asistent/ka ředitele

Ředitel Muzea východních Čech v Hradci Králové vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici Asistent/ka ředitele. Uchazeči se mohou hlásit do 24. července 2019 do 12.00 hodin.
MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2019 - PODMÍNKY PRO PRODEJCE

MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2019 - PODMÍNKY PRO PRODEJCE

Od 29. listopadu do 1. prosince 2019 se uskuteční již XXX. ročník Muzejního adventního trhu. Pojďte se s námi podílet na zachování tradic, zprostředkování rukodělného umu a nabídněte své výrobky našim návštěvníkům.
OHLÉDNUTÍ ZA MUZEJNÍ NOCÍ STAVAŘSKOU

OHLÉDNUTÍ ZA MUZEJNÍ NOCÍ STAVAŘSKOU

Přestože je historická budova muzea v rekonstrukci, návštěvníci si mohli v rámci Královéhradecké muzejní noci 2019 užít bohatý program na motivy stavby a rekonstrukce muzejní budovy. Pro děti byly připraveny kreativní aktivity a muzejní dobový fotokoutek.
NOVÝ NÁLEZ TAUZOVANÉ SEKERY

NOVÝ NÁLEZ TAUZOVANÉ SEKERY

Archeologové Muzea východních Čech v Hradci Králové informují o neobvyklém nálezu sekery z raného středověku. Zcela předběžně je nález datován do 9. století našeho letopočtu, tedy do období Velké Moravy. Podobný nález z území naší republiky zatím není znám.
KRÁTKÉ ZPRÁVY: 
 
Starší novinky:  Muzeum | Archeologie | Historie | Přírodověda
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové