Obrázek stránky
MaléStředníVelkéExtra velké

ZA VODNÍ ŽOUŽELÍ

ZA VODNÍ ŽOUŽELÍ
22. 4. 2018

V dubnové muzejní neděli se velmi zblízka podíváme na pestrý život ve vodě. Povíme si o způsobu života drobných vodních zvířátek, naučíme se je poznávat podle klíče a detailně si je prohlédneme pod mikroskopem.


Muzejní neděle se uskuteční

22. dubna 2018 od 9 a od 13 hodin. Sraz před budouvou odborného pracoviště muzea v Gayerových kasárnách, Opletalova 334, Hradec Králové
V dubnové muzejní neděli se velmi zblízka podíváme na pestrý život ve vodě. Povíme si o způsobu života drobných vodních zvířátek, naučíme se je poznávat podle klíče a detailně si je prohlédneme pod mikroskopem. Za příznivého počasí si je i vlastnoručně odchytíme, proto vhodné oblečení a holínky s sebou. V případě nepříznivého počasí je připraven náhradní program. Jednotné vstupné 30 Kč.
kliknutím zvětšíte

Termín

neděle 22. dubna 2018
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

jednotné 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 702 292 321
nebo e-mailu: info@muzeumhk.cz
 
 
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce od 5. března 2018 zcela uzavřena.
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové