Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > 4. SALON VÝCHODOČESKÉ FOTOGRAFIE
MaléStředníVelkéExtra velké

4. SALON VÝCHODOČESKÉ FOTOGRAFIE

4. SALON VÝCHODOČESKÉ FOTOGRAFIE
15. 2. 2014 až 6. 4. 2014

Vrcholová regionální přehlídka, která by ráda veřejnosti i odborníkům představila kvalitní současnou fotografickou tvorbu autorů z východních Čech.


Výstava je otevřena

do 6. dubna 2014 denně mimo pondělí vždy od 9.00 do 17.00 hodin
Mareš Jaroslav, Na cestě
V posledních letech stále častěji zaznívaly z řad vyspělých fotoamatérů požadavky na uspořádání jakési vrcholové regionální přehlídky, kde by se mohli vymanit z letitého systému hodnocení fotosoutěží spojených s diktátem témat, formátu, počtů, adjustace … Z těchto důvodů se pořadatelé rozhodli pro již 4. Salon východočeské fotografie 2014, který by rád veřejnosti i odborníkům představil kvalitní současnou fotografickou tvorbu autorů z východních Čech. Vedle již známých profesionálních tvůrců starší generace, kterými bezesporu jsou, Petr Moško z Pardubic, Karel Hník z Vrchlabí a Radek Lepka z Lanškrouna se na 4. Salonu východočeské fotografie 2014 představí profesionální fotografové i zkušení amatéři.
Göttlichová Kateřina, Emoce 1
Salon východočeské fotografie 2014 pořádá Impuls Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit ve spolupráci s Muzeem východních Čech v Hradci Králové a Volným sdružením východočeských fotografů v Hradci Králové.
Seznam vystavujících autorů, katalog výstavy v pdf, a ukázky fotografií: www.impulshk.cz
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové