Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > DĚTSKÝ ATELIÉR
MaléStředníVelkéExtra velké

DĚTSKÝ ATELIÉR

DĚTSKÝ ATELIÉR V HRADECKÉM MUZEU

Dětský ateliér v Muzeu východních Čech v Hradci Králové je prostorem pro hraní, tvoření a bádání. Slouží jako herna pro nejmenší, jako dílna pro větší děti a také jako badatelna pro mládež. Zájemci zde mají možnost nejen strávit volný čas, ale také si   po návštěvě výstav a expozic doplnit zajímavosti o daném tématu nebo prohlédnout doprovodné obrázky a texty. Probíhají zde víkendové workshopy, divadelní představení, přednášky, čtení pohádek, soutěže a především již tradiční Muzejní neděle.
Dětský ateliér
Dětský ateliér
Dětský ateliér
Dětský ateliér

Aktuální program:

ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ - CO SE DĚJE V TRÁVĚ?

ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ - CO SE DĚJE V TRÁVĚ?

15. srpna 2017 od 9.00 hodin
Stačí se jen podívat mezi listy a s překvapením zjistíme, kolik zajímavých tvorů se skrývá v jednom jediném keři nebo na několika málo bylinách.
ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ – VODNÍ ŽOUŽEL

ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ – VODNÍ ŽOUŽEL

26. července 2017 od 9.00 hodin
V rámci letní přírodovědné výpravy se velmi zblízka podíváme na pestrý život ve vodě. Povíme si o způsobu života drobných vodních zvířátek a prohlédneme si je pod lupou.
PRÁZDNINOVÉ VYCHÁZKY ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ

PRÁZDNINOVÉ VYCHÁZKY ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ

O prázninách se snámi můžete vydat za opeřenými obyvateli parků, drobnými vodními zvířátky a na srpnové výpravě se podíváme kolik zajímavých tvorů se skrývá v jednom jediném keři a co se děje v trávě.
 

STEZKY PO MUZEU


Stezka muzejního badatele

Vydejte se s námi po Stezce muzejního badatele, která Vás provede celou budovou hradeckého muzea a přinese spoustu nových informací nejen o architektuře a historii. Účastníci obdrží informační list s otázkami, které budou řešit u každého ze zastavení této stezky. Pro děti a mládež.

Lví stezka muzeem aneb Hledej lvíčky v budově muzea

Pro děti předškolního věku s doprovodem je připravena Lví stezka muzeem aneb Hledej lvíčky v budově muzea. S jednoduchým průvodcem putují děti celou muzejní budovou po jednotlivých zastaveních stezky a hledají lvíčky, kteří jsou součástí muzejní budovy. Po úspěšném absolvování stezky dostanou děti jako odměnu samolepku se lvíčkem.

Případné další vzdělávací programy naleznete v části EDUKACE
 
kralovehradecky_kraj.png

Otevření Dětského ateliéru bylo podpořeno Královéhradeckým krajem.
GB  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin

VSTUPNÉ
expozice a výstavy:

základní  50 Kč
snížené   20 Kč
rodinné 100 Kč
více...

.
© 2017 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové