Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > DĚTSKÝ ATELIÉR
MaléStředníVelkéExtra velké

DĚTSKÝ ATELIÉR

DĚTSKÝ ATELIÉR V HRADECKÉM MUZEU

Návštěvníci nově otevřeného dětského ateliéru se zde budou moci seznámit s projektem Jak se dělá muzeum s podtitulem Herna – dílna – badatelna. Ateliér bude tedy sloužit jako herna pro nejmenší, jako dílna pro větší děti a jako badatelna pro mládež. Zájemci zde mají možnost nejen strávit volný čas, ale také si  po návštěvě výstav a expozic doplnit zajímavosti o daném tématu nebo prohlédnout  doprovodné obrázky a texty. V předem oznámených termínech zde budou také probíhat víkendové workshopy, divadelní představení, přednášky, čtení pohádek, soutěže atd.


Dětský ateliér
Dětský ateliér
Dětský ateliér
Dětský ateliér
PRÁZDNINOVÉ VYCHÁZKY ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ

PRÁZDNINOVÉ VYCHÁZKY ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ

O prázninách se snámi můžete vydat za opeřenými obyvateli parků, drobnými vodními zvířátky a na srpnové výpravě se podíváme kolik zajímavých tvorů se skrývá v jednom jediném keři a co se děje v trávě.
S VYSVĚDČENÍM DO MUZEA

S VYSVĚDČENÍM DO MUZEA

30. června 2017 od 12.00 hodin (každou celou hodinu)
Pochlubte se svým vysvědčením a navštivte zdarma muzeum, kde Vás čeká setkání s živými jedinci tropického hmyzu, zajímavé informace o motýlím tvůrci hedvábí a komentovaná prohlídka výstavy pestrých tropických motýlů.
HONZA A DRAK

HONZA A DRAK

1. června 2017 od 9 a od 10 hodin
K Mezinárodnímu dni dětí uvádí Muzeum východních Čech v Hradci Králové loutkové představení HONZA A DRAK. Pohádku sehrají členové loutkářského kroužku při školní družině Sluníčko ZŠ Štefcova v Hradci Králové.
 

STEZKY PO MUZEU


Stezka muzejního badatele

Vydejte se s námi po Stezce muzejního badatele, která Vás provede celou budovou hradeckého muzea a přinese spoustu nových informací nejen o architektuře a historii. Účastníci obdrží informační list s otázkami, které budou řešit u každého ze zastavení této stezky. Pro děti a mládež.

Lví stezka muzeem aneb Hledej lvíčky v budově muzea

Pro děti předškolního věku s doprovodem je připravena Lví stezka muzeem aneb Hledej lvíčky v budově muzea. S jednoduchým průvodcem putují děti celou muzejní budovou po jednotlivých zastaveních stezky a hledají lvíčky, kteří jsou součástí muzejní budovy. Po úspěšném absolvování stezky dostanou děti jako odměnu samolepku se lvíčkem.

Případné další vzdělávací programy naleznete v části EDUKACE
 
kralovehradecky_kraj.png

Otevření Dětského ateliéru bylo podpořeno Královéhradeckým krajem.
GB  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin

VSTUPNÉ
expozice a výstavy:

základní  50 Kč
snížené   20 Kč
rodinné 100 Kč
více...

.
© 2017 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové