Obrázek stránky

AKCE

inv
FILMOVÉ PÁTKY V MUZEU26. ledna 2018 - 2. března 2018

FILMOVÉ PÁTKY V MUZEU

České filmové legendy doprovází novou výstavu MUZEJNÍ NOSTALGIE. Do začátku března je připraveno celkem 6 filmů. Vedle komedií, drama a detektivního filmu uvedeme i barevný film o dětech a pro děti Brankář bydlí v naší ulici.

BRANKÁŘ BYDLÍ V NAŠI ULICI16. února 2018

BRANKÁŘ BYDLÍ V NAŠI ULICI

Český barevný film o dětech a pro děti. Veselý sportovní příběh pražského dětského hokejového družstva z Bezejmenné ulice. Před očekávaným zápasem s kluky z Čertovky se musí mladí hokejoví nadšenci připravit na důležité střetnutí...

ZIMUJÍCÍ PTÁCI NA ŘECE20. února 2018

ZIMUJÍCÍ PTÁCI NA ŘECE

Za ptačími vodními druhy na řece Labi, pro které je zimní období nepochybně zkouška odolnosti a vytrvalosti a přesto v našem městě zůstávají, se vydáme společně s Mgr. Josefem Hotovým.

JARNÍ PRÁZDNINY V MUZEU 201820. února 2018 - 22. února 2018

JARNÍ PRÁZDNINY V MUZEU 2018

Vypravíme se společně za zimujícími ptáky na řece a budeme také pozorovat zajímavé ptačí druhy, které můžeme potkat na krmítkách. Středa bude patřit mamutům, jejich lovcům a pravěkému umění, které si sami i vyzkoušíme.

MUZEJNÍ NOSTALGIE - KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA21. února 2018

MUZEJNÍ NOSTALGIE - KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

Komentovaná prohlídka budovy muzea s kurátorkou PhDr. Markétou Pražákovou. Poznejte výjimečnou krásu architektury, nyní zcela vyklizené budovy muzea a její historii v širších souvislostech než je běžné.

PO STOPÁCH MAMUTŮ21. února 2018

PO STOPÁCH MAMUTŮ

Vydejte se společně s námi za největšími živočichy, kteří žili na našem území, a také za jejich lovci. Kromě zajímavých informací si vyzkoušíte i práci pravěkého umělce.

ZIMUJÍCÍ PTÁCI NA KRMÍTKÁCH22. února 2018

ZIMUJÍCÍ PTÁCI NA KRMÍTKÁCH

Za ptačími druhy parků a zahrad, pro které je zimní období nepochybně zkouška odolnosti a vytrvalosti a přesto v našem městě zůstávají, se tentokrát vydáme společně s Mgr. Josefem Hotovým.

105 % ALIBI23. února 2018

105 % ALIBI

Český detektivní film z roku 1959 s humornými prvky a skvělým hereckým obsazením se natáčel v Hradci Králové a v Praze. Odhalit pachatele nebude nic jednoduchého, když všichni předkládají neprůstřelné alibi…

LETOS V ZÁŘÍ2. března 2018

LETOS V ZÁŘÍ

Šestnáctiletá Hanka prožívá zmatky první lásky. Miluje posluchače vysoké školy Pavla Horáka. Jednoho odpoledne se oběma podaří odpoutat se od party a společně stráví krásné chvíle na procházce a v planetáriu...

GB  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
úterý až pátek:
16.00–20.00 hodin
sobota a neděle:
9.00-17.00 hodin
 
VSTUPNÉ
jednotné 25 Kč
Senior pas: 8 Kč
Rodinný pas CZ: 75 Kč
více...
 
 
 
 

.
© 2017 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové