Obrázek stránky

AKCE

inv
MYKOLOGICKOBOTANICKÁ EXKURZE NA BIŘIČKU13. října 2018

MYKOLOGICKOBOTANICKÁ EXKURZE NA BIŘIČKU

Zajímavou lokalitou Vás provedou Bc. Tereza Tejklová a RNDr. Věra Samková, Ph.D. z Muzea východních Čech v Hradci Králové. Uvidíme bahenní rostliny i lesní druhy, těšit se můžeme na kozáky, klouzky, čechratky, muchomůrky a ryzce.

ČTVRT TISÍCILETÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ ARCHEOLOGIE20. října 2018

ČTVRT TISÍCILETÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ ARCHEOLOGIE

Oslavte s námi výročí 250 let od prvního archeologického nálezu v Hradci Králové. Můžete se těšit na nejnovější nálezy, tematické přednášky, simulovaný archeologický výzkum pro děti, výrobu kamenných nástrojů a výzdobu pravěké jeskyně.

VOJÁCI NEBO KOMTESY21. října 2018

VOJÁCI NEBO KOMTESY

Přijďte na muzejní neděli a vraťte se zpátky v čase do doby, kdy Hradcem Králové pochodovali vojáci a dámy na ně pokukovaly zpoza vějířů a paraplíček.

PODZIMNÍ BRIGÁDA NA PLACHTĚ 20183. listopadu 2018

PODZIMNÍ BRIGÁDA NA PLACHTĚ 2018

Pozvánka na tradiční podzimní brigádu v přírodní památce Na Plachtě v Hradci Králové. Akce je určena všem zájemcům, kteří chtějí pomoci přírodě v tomto krásném a přírodovědecky bohatém chráněném území.

MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2018 - PODMÍNKY PRO PRODEJCE
30. listopadu 2018 - 2. prosince 2018
Od 30. listopadu do 2. prosince 2018 se uskuteční již XXIX. ročník Muzejního adventního trhu. Pojďte se s námi podílet na zachování tradic, zprostředkování rukodělného umu a nabídněte své výrobky našim návštěvníkům.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové