Obrázek stránky

AKCE

inv
PROCHÁZKY MUZEEM4. července 2017 - 1. září 2017

PROCHÁZKY MUZEEM

Pravidelné komentované prohlídky výjimečné monumentální budovy muzea. Poznejte architekturu a historii jediné národní kulturní památky v Hradci Králové.

TÝDEN DĚTÍ S MUZEEM VÝCHODNÍCH ČECH7. srpna 2017 - 1. září 2017

TÝDEN DĚTÍ S MUZEEM VÝCHODNÍCH ČECH

V roce 2017 se budeme ve dvou srpnových termínech věnovat především zdravotnictví. Naučíme se poskytnout první pomoc a navštívíme i botanickou zahradu, hospitál Kuks, Fakultní nemocnici a výstavu Velká vizita. Dozvíme se zajímavosti o současných i historických zdravotnických pomůckách a postupech a také důležité informace o léčivých rostlinách.

O MOTÝLECH A LIDECH S KURÁTOREM VÝSTAVY9. srpna 2017

O MOTÝLECH A LIDECH S KURÁTOREM VÝSTAVY

Překvapivou barevnost exponátů tropických motýlů a zajímavosti ze života zástupců řádu Lepidoptera přiblíží návštěvníkům kurátor výstavy RNDr. Bohuslav Mocek v komentované prohlídce výstavy O motýlech a lidech.

ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ - CO SE DĚJE V TRÁVĚ?15. srpna 2017

ZA PŘÍRODOU PO MĚSTĚ - CO SE DĚJE V TRÁVĚ?

Stačí se jen podívat mezi listy a s překvapením zjistíme, kolik zajímavých tvorů se skrývá v jednom jediném keři nebo na několika málo bylinách.

GB  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin

VSTUPNÉ
expozice a výstavy:

základní  50 Kč
snížené   20 Kč
rodinné 100 Kč
více...

.
© 2017 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové