Volná pracovní místa - výběrová řízení

Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové 500 01, vyhlašuje výběrové řízení na pozice:

Účetní příspěvkové organizace v oblasti kultury, zařazení dle platných předpisů v 9. platové třídě.

Náplň práce:

• odpovědnost za evidenci a účtování majetku
  • zabezpečení provádění pravidelných inventarizací majetku
  • vystavování faktur
  • podílí se na účetních závěrkách

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • samostatnost, pečlivost, přesnost a systematičnost
  • znalost podvojného účetnictví
  • MS Office (MS Excel, MS Word)
  • znalost účetního programu Ginis výhodou

Nabízíme:

• zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • pružná pracovní doba
  • příjemné pracovní prostředí
  • pět týdnů dovolené,  tři dny indispozičního volna, stravenky, volné vstupy do objektů muzeí a galerií

Doba trvání pracovního poměru:

Předpokládaný nástup leden 2021, případně dle domluvy. Zástup za mateřskou dovolenou.

Přihláška musí obsahovat:

• samotnou přihlášku k výběrovému řízení (jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu, datum a podpis uchazeče)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění pro účely personálního výběrového řízení
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (dočasně lze nahradit čestným prohlášením)
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky do výběrového řízení doručte v zalepené obálce označené „účetní“ na adresu Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové 500 01 nebo zašlete elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  do 28. 10. 2020. Bližší informace podá Bc. Michal Jachim, tel. č. 739 402 532.

Odborný analytik geografického informačního systému (GIS).

Náplň práce:

• správa a vytváření databází GIS pro účely muzea a jeho partnerů
  • správa již vytvořených databází a aplikací v prostředí ArcGIS
  • zaměřování a dokumentace pomníků z války 1866 v terénu
  • spolupráce s jednotlivými odděleními muzea

Požadujeme:

• VŠ vzdělání alespoň Bc. stupně v oboru archeologie, geodézie či jiném, v němž uchazeč získal erudici pro práci s GIS zaměření na historické vědy výhodou
  • zkušenost s SW ArcGIS
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost samostatné tvůrčí práce
  • pokročilá znalost prostředí MS Office; znalost práce s digitální fotografií a jejím postprocesingem alespoň na základní úrovni
  • znalost anglického jazyka
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

• zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv v atraktivním prostředí
  • možnost dalšího odborného růstu
  • pět týdnů dovolené, tři dny indispozičního volna, možnost home office, stravenky, možnost zahraničních výjezdů, volné vstupy do objektů muzeí a galerií

Doba trvání pracovního poměru:

Předpokládaný nástup 1. 12. 2020, případně dle domluvy. HPP (1,0) na dobu určitou – zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou.

Přihláška musí obsahovat:

• samostatnou přihlášku k výběrovému řízení (jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu, datum a podpis uchazeče)
  • strukturovaný životopis
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky k výběrovému řízení doručte v zalepené obálce označené "GIS" na adresu Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové 500 01 nebo zašlete elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 31. 10. 2020.

MVČ si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, pokud nebude nalezen vhodný uchazeč. V návaznosti na počet zájemců se může konat vícekolové výběrové řízení.