Výběrové řízení na pozici Hlavní účetní

Ředitel Muzea východních Čech v Hradci Králové vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici  „Hlavní účetní příspěvkové organizace v oblasti kultury“

Zařazení dle platných předpisů v 11. platové třídě.

Požadujeme:

• SŠ/VS vzdělání ekonomického směru
  • praxe v účetnictví min. 2 roky
  • znalost účetnictví, ekonomie a hospodaření příspěvkových organizací
  • znalost metodiky účetnictví včetně zákona o DPH
  • znalost práce v MS Office
  • samostatnost, pečlivost, přesnost a flexibilitu
  • znalost programu Ginis výhodou

Vaší náplní práce bude:

• účtování faktur a dalších účetních případů
  • správa pohledávek a závazků
  • zpracování účetních závěrek
  • zodpovědnost za správnost vedení účetnictví
  • zpracování přiznání k DPH
  • vyúčtování dotací po finanční stránce
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co vám můžeme nabídnout:

• zajímavou práci ve stabilní a seriózní instituci veřejného sektoru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • příjemné pracovní prostředí v centru města
  • pět týdnů dovolené, tři dny indispozičního volna, volné vstupy do objektů muzeí a galerií
  • stravenkový paušál ve výši 73,- Kč/den.
  • angličtina na pracovišti
  • zaškolení

Doba trvání pracovního poměru:

Nástup možný od poloviny října, případně dle domluvy. Zástup za rodičovskou dovolenou, a nebo do 31. 10. 2023 s možností prodloužení.

Přihláška musí obsahovat:

• samostatnou přihlášku k výběrovému řízení (jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu, datum a podpis uchazeče)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění pro účely personálního výběrového řízení
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (dočasně lze nahradit čestným prohlášením)
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte v zalepené obálce označené „hlavní účetní“ na adresu Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové nebo elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Termín pro podání přihlášky je stanoven na 5.10. 2022 v 10 hodin. Termín může být v případě potřeby prodloužen.

Bližší informace podá Bc. Michal Jachim, tel. č. 739 402 532.

Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech, nejprve praktická část a poté ústní. MVČ si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, pokud nebude nalezen vhodný uchazeč.