Výběrové řízení na pracovní pozici Obsluha recepce

Ředitel Muzea východních Čech v Hradci Králové vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici Obsluha recepce.

Zařazení dle platných předpisů v 7. – 8.  platové třídě.

Náplň práce:

• Obsluha recepce – prodej vstupenek, vyřizování telefonátů, podávání základních informací návštěvníkům, recepční servis pro zaměstnance

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání
  • základní znalosti a dovednosti práce s PC
  • schopnost samostatné práce, pečlivost, zodpovědnost
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

• zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • HPP (1,0)
  • přátelský pracovní kolektiv v atraktivním prostředí
  • pět týdnů dovolené, tři dny indispozičního volna, volné vstupy do objektů muzeí a galerií
  • stravenkový paušál ve výši 73,- Kč/den.
  • angličtina na pracovišti

Doba trvání pracovního poměru:

Předpokládaný nástup 1. 1. 2023 nebo dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení.

Přihláška musí obsahovat:

• samostatnou přihlášku k výběrovému řízení (jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu, datum a podpis uchazeče)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění pro účely personálního výběrového řízení
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (dočasně lze nahradit čestným prohlášením)
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky k výběrovému řízení doručte v zalepené obálce označené ,,obsluha recepce“ na adresu Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové 500 01 nebo zašlete elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 16. 10. 2022.

Bližší informace podá Bc. Kateřina Ježková, tel. č. +420 702 216 327.

MVČ si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, pokud nebude nalezen vhodný uchazeč.