Domovská stránka > Novinky > TISKOVÉ ZPRÁVY

Tiskové zprávy a informace Muzea východních Čech v Hradci Králové.
29. 11. 2017

MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2017 - tisková zpráva

Výjimečný svojí prodlouženou otevírací dobou a větším prostorem pro prezentaci výrobků a ukázek poctivé řemeslné práce bude letošní třídenní Muzejní adventní trh. Tradiční akci v královéhradeckém muzeu a na Eliščině nábřeží každoročně navštíví přes 8000 návštěvníků. Vedle výrobků 127 prodejců a řemeslníků nebude chybět ani živý betlém s oslíkem, vánoční fotoateliér, dílna pro děti a občerstvení ve speciálně pro tuto příležitost znovuotevřené vyhlášené Kavárně Muzeum.
26. 10. 2017

MUZEUM ZAVÍRÁ VÝSTAVY - tisková zpráva

Pouhých několik dní zbývá do ukončení posledních třech výstav v Muzeu východních Čech v Hradci Králové. V listopadu mohou návštěvníci ještě navštívit nedělní program pro děti, na začátek prosince je připraven tradiční Muzejní adventní trh a poté bude budova muzea na Eliščině nábřeží na více než rok z důvodu plánované rekonstrukce zcela uzavřena.
11. 9. 2017

NOVÁ PUBLIKACE VELKÁ VIZITA! - tisková zpráva

Výstavu nazvanou Velká vizita! mají možnost vidět návštěvníci Muzea východních Čech v Hradci Králové až do 5. listopadu 2017, nyní tuto výstavu doplňuje i nová kniha, kterou muzeum vydalo. Publikace autorky Pavly Koritenské, která je i kurátorkou výstavy, dostala název Velká vizita! …v Hradci Králové za první republiky.

Logo MVČ

Muzeum východních Čech v Hradci Králové (pdf, eps, jpg): logo-mvc-hk.zip
Užití loga podléhá autorizaci.

Kontakt pro média:

Bc. Irena Rezková
oddělení ochrany a prezentace sbírkových předmětů

Muzeum východních Čech v Hradci Králové
Eliščino nábřeží 465, 500 01 Hradec Králové
telefon: +420 495 512 391, +420 495 512 392
mobil: +420 734 203 273
e-mail: info@muzeumhk.cz
www.muzeumhk.cz
Další novinky:  Novinky | Připravujme | Výstavy a expozice | Akce
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci dokonce roku 2017 uzavřena.