Domovská stránka > Novinky > TISKOVÉ ZPRÁVY

Tiskové zprávy a informace Muzea východních Čech v Hradci Králové.
16. 3. 2018

Významný archeologický objev pod budoucím parkovacím domem v areálu Gayerových kasáren v Hradci Králové - tisková zpráva

Archeologický výzkum prováděný v posledních dnech Muzeem východních Čech v Hradci Králové v místě budoucího parkovacího domu v Gayerových kasárnách přinesl unikátní objev dobře zachovaných pozůstatků celé jedné z částí královéhradecké bastionové pevnosti z 18. století. Jde o nejvýznamnější nález svého druhu nejen v Hradci Králové, ale je také ojedinělý v národním měřítku.
29. 11. 2017

MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2017 - tisková zpráva

Výjimečný svojí prodlouženou otevírací dobou a větším prostorem pro prezentaci výrobků a ukázek poctivé řemeslné práce bude letošní třídenní Muzejní adventní trh. Tradiční akci v královéhradeckém muzeu a na Eliščině nábřeží každoročně navštíví přes 8000 návštěvníků. Vedle výrobků 127 prodejců a řemeslníků nebude chybět ani živý betlém s oslíkem, vánoční fotoateliér, dílna pro děti a občerstvení ve speciálně pro tuto příležitost znovuotevřené vyhlášené Kavárně Muzeum.
26. 10. 2017

MUZEUM ZAVÍRÁ VÝSTAVY - tisková zpráva

Pouhých několik dní zbývá do ukončení posledních třech výstav v Muzeu východních Čech v Hradci Králové. V listopadu mohou návštěvníci ještě navštívit nedělní program pro děti, na začátek prosince je připraven tradiční Muzejní adventní trh a poté bude budova muzea na Eliščině nábřeží na více než rok z důvodu plánované rekonstrukce zcela uzavřena.

Logo MVČ

Muzeum východních Čech v Hradci Králové (pdf, eps, jpg): logo-mvc-hk.zip
Užití loga podléhá autorizaci.

Kontakt pro média:

Veronika Hepnarová
návštěvnické a výstavní oddělení

Muzeum východních Čech v Hradci Králové
Eliščino nábřeží 465, 500 01 Hradec Králové
telefon: +420 495 512 391, +420 727 884 062
e-mail: v.hepnarova@muzeumhk.cz
www.muzeumhk.cz
Další novinky:  Novinky | Připravujme | Výstavy a expozice | Akce
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...