Domovská stránka > O Muzeu > ORGANIZAČNÍ STRUKTURA > Oddělení ochrany a dokumentace sbírkových předmětů

Oddělení ochrany a dokumentace sbírkových předmětů

Oddělení ochrany a dokumentace sbírkových předmětů plní úkoly v oblasti všech hlavních činností MVČ, které se dotýkají práce se sbírkou. Řídí a koordinuje správu, evidenci a dokumentaci v rámci všech sbírkotvorných oddělení muzea, řídí systém ukládání a činnosti v oblasti prevence a ochrany sbírek, zajišťuje obrazovou dokumentaci sbírkových předmětů, terénní obrazovou dokumentaci a dokumentaci činnosti muzea.
Vedoucím oddělení ochrany a dokumentace sbírkových předmětů.
je Jaroslav Zámečník, DiS.
Miroslav Beneš – dokumentátor, fotograf
Petra Kopecká - dokumentátorka

Pracoviště ochrany sbírkových předmětů

Vedoucí pracoviště je Dana Barvová – konzervátorka-restaurátorka