Novinky Muzea východních Čech v Hradci Králové

PF 2018
Kolektiv pracovníků Muzea východních Čech v Hradci Králové
Vám přeje hodně zdraví a spokojenosti v novém roce 2018.
UPOZORNĚNÍ
Omlouváme se návštěvníkům, budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci do konce roku 2017 zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.

NOVÁ ADRESA ŘEDITELSTVÍ MUZEA
V souvislostech pokračujících příprav na rekonstrukci budovy muzea na Eliščině nábřeží naleznete od středy 29. listopadu 2017 ředitelství, pracoviště návštěvnický servis, ekonomicko-provozní oddělení a pracovníky knihovny a produkce na nové adrese Tomkova 139/22, 500 03 Hradec Králové.

JEDINEČNÁ ATMOSFÉRA MUZEJNÍHO ADVENTNÍHO TRHU

1. 12. 2017
Dnes i zítra si můžete jedinečnou atmosféru královéhradeckého Muzejního adventního trhu užít v prodloužené otevírací době. Své výrobky nabízí na 127 prodejců a řemeslníků v budově muzea i na Eliščině nábřeží.
VÁNOČNÍ FOTOATELIÉR

pá 15.00-19.00, so 10.00-18.00, ne 10.00-14.00 hodin
Předvánoční atmosféru Muzejního adventního trhu doplňuje i v letošním roce Vánoční fotoateliér. Nechte zvěčnit sebe i svá dítka v atmosféře nejkouzelnějšího období roku.
XXVIII. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2017

1. - 3. prosince 2017
Výjimečný svojí prodlouženou otevírací dobou a větším prostorem pro prezentaci výrobků a ukázek poctivé řemeslné práce je letošní třídenní Muzejní adventní trh, který každoročně navštíví přes 8 000 návštěvníků.
HRABYŇŠTÍ HOSTÉ V HRADCI KRÁLOVÉ

Součástí návštěvy, která přijela na pozvání primátora města Zdeňka Finka, bylo přátelské posezení spojené s besedou s pamětníky akce „Budujeme Slezsko“ z let 1946-1948 a diskusí nad dobovými materiály ze sbírky Muzea východních Čech v Hradci Králové.
PROJEKT VÝSTAVA VELKÁ VIZITA!

Muzeum východních Čech v Hradci Králové získalo při realizaci i v průběhu výstavy Velká vizita! v Hradci Králové za první republiky celou řadu unikátních sbírkových předmětů. Výstava byla podpořena Ministerstvem České republiky a městem Hradec Králové.
MUZEUM VÁLKY V ZIMNÍCH MĚSÍCÍCH

Muzeum války 1866 na Chlumu je otevřeno i v zimních měsících. Od října do 31. března 2018 Vás rádi uvítáme každou sobotu a neděli vždy od 10 do 16 hodin. Ve všední dny nabízíme žákům základních a středních škol interaktivní programy.
KRÁTKÉ ZPRÁVY:

Starší novinky:  Muzeum | Archeologie | Historie | Přírodověda
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci dokonce roku 2017 uzavřena.