Obrázek stránky

Novinky Muzea východních Čech v Hradci Králové

Připravujeme novou výstavu Velká vizita!
POSAĎTE SE V MUZEU NA MOARU

POSAĎTE SE V MUZEU NA MOARU

Jedinečný tvar a harmonie detailů jsou vlastní dvěma novým přírůstkům v mobiliáři muzea za jejichž návrh byl autor oceněn prestižní cenou Designér roku v soutěži Czech Grand Design 2008.
Z PŘÍPRAVY NOVÉ VÝSTAVY VELKÁ VIZITA

Z PŘÍPRAVY NOVÉ VÝSTAVY VELKÁ VIZITA

Příprava nové výstavy vrcholí. Prohlédněte si momentky ze stavby výstavy VELKÁ VIZITA!, ve které budete mít od pátku 24. března 2017 možnost seznámit se s historií zdravotnictví a sociálně zdravotní péče v Hradci Králové.
LENKA NOVÁ - ČTYŘICÍTKA TOUR 2017

LENKA NOVÁ - ČTYŘICÍTKA TOUR 2017

Již 3. dubna 2017 se v Muzeu východních Čech v Hradci Králové uskuteční koncert Lenky Nové v rámci celorepublikového turné Čtyřicítka.
ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2017 NA CHLUMU

ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2017 NA CHLUMU

Přehlídka uniformovaných jednotek rakouských a pruských vojáků, prezentace dosud nevystaveného předmětu z pozůstalosti hraběte Walderdorffa a promítání dokumentu Muži z aleje mrtvých doprovodí v sobotu 25. března 2017 zahájení návštěvnické sezóny Muzea války 1866 na Chlumu.
VÝZKUM V CHLUMCI NAD CIDLINOU

VÝZKUM V CHLUMCI NAD CIDLINOU

Chlumec nad Cidlinou i jeho okolí náleží k místům, kterým je z archeologického hlediska již delší dobu věnována zvýšená pozornost. Nejvíce poznatků se podařilo v poslední době získat zejména k počátkům a vývoji samotného města Chlumce.
KAUZY A TAJEMSTVÍ HRADECKÉHO MUZEA

KAUZY A TAJEMSTVÍ HRADECKÉHO MUZEA

23. března 2017 od 10.00 hodin
Workshopem bude doplněna přednáška PhDr. Markéty Pražákové ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové. Jaká tajemství skrývá jediná královéhradecká národní kulturní památka?
KRAJSKÉ KOLO GEOLOGICKÉ OLYMPIÁDY

KRAJSKÉ KOLO GEOLOGICKÉ OLYMPIÁDY

Nejlepší účastníci okresních či školních kol budou v dubnu 2017 soutěžit v Muzeu východních Čech v Hradci Králové ve znalostech z geologických disciplín. Krajská část této celostátní akce se uskuteční v prostorách odborného pracoviště muzea.
Zahájení výstavy České loutkové divadlo

Zahájení výstavy České loutkové divadlo

Fotografie ze slavnostního zahájení unikátní putovní výstavy České loutkové divadlo třikrát jinak, která se na krátkou chvíli vzácně zastavila v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.
KRÁTKÉ ZPRÁVY: 
 
Starší novinky:  Muzeum | Archeologie | Historie | Přírodověda
PRUSKO-RAKOUSKÁ VÁLKA ROKU 1866: VÝZBROJ A VÝSTROJ
GB  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin

VSTUPNÉ
expozice a výstavy:

základní  50 Kč
snížené   20 Kč
rodinné 100 Kč
více...

.
© 2016 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové