Obrázek stránky

MUZEJNÍ KARTA

Buďte v muzeu jako doma. A to v Hradci Králové, na Chlumu a v průběhu roku také na dalších místech v Hradci Králové. Připravili jsme pro vás inspirativní výstavy a expozice, které můžete nyní navštěvovat celý rok za jednorázové vstupné třeba každý den. V roce 2018 to bude zejména výstava Muzejní nostalgie věnovaná budově muzea na Eliščině nábřeží a výstavy inspirované událostmi souvisejícími s vyhlášením Československé republiky. Muzeum východních Čech v Hradci Králové věnuje problematice prostor také v sérii přednášek.
Muzejní karta
Zakoupením Muzejní karty získáte nejen celoroční volný vstup do muzeí na Eliščině nábřeží a na Chlumu, ale také volný vstup na další níže uvedené akce.


Cena: 200 Kč

Muzejní karta umožňuje:

  • volný vstup do všech výstav a expozic
  • volný vstup na vyhlídkovou věž na Chlumu
  • volný vstup na slavnostní Zahájení sezóny na Chlumu
  • zasílání pozvánek na vernisáže výstav ve formátu jpg
  • bezplatné obdržení jedné vybrané publikace Muzea východních Čech v Hradci Králové nebo jednoho produktu nabízeného v muzejním obchodu
Muzejní kartu získáte na recepci Muzea východních Čech v Hradci Králové, kde se také uskuteční zaplacení, převzetí a aktivace karty vyplněním a podepsáním tištěné verze Formuláře pro Držitele Muzejní karty.

Podmínky užívání Muzejní karty

ke stažení ve formátu pdf: podminky-uzivani-muzejni-karty.pdf

Vybrané publikace, tiskoviny a produkty k Muzejní kartě


Krása minerálů
- Stanislav Štamberg, Zdeněk Doubek
Mineralogické zajímavosti východních Čech. Vydalo Muzeum východních Čech v Hradci Králové v roce 2004.
 
Sny a vize - Jan Jakl
Neuskutečněné projekty Josefa Gočára pro Hradec Králové. Katalog výstavy pořádané v Muzeu východních Čech v Hradci Králové od 18. 5. do 31. 10. 2010. Vydalo Muzeum východních Čech v Hradci Králové v roce 2010.

Plakát k výstavě "Kotěra. Po stopách moderny."

Formát A1 a A2. Plakát, který doprovázel výstavu "Kotěra. Po stopách moderny." uspořádanou ke stému výročí otevření Muzea východních Čech v Hradci Králové.

Balíček muzejních placek
Vlastní výběr 3 kusů muzejních placek z aktuální nabídky v muzejním obchodu.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové