Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > ZOCELTE SE V RECYKLACI
MaléStředníVelkéExtra velké

ZOCELTE SE V RECYKLACI

ZOCELTE SE V RECYKLACI
12. 9. 2014 až 14. 9. 2014

Staňte se hrdinou železného týdne - doneste vysloužilý elektrospotřebič k recyklaci a obdržíte jednu vstupenku do Muzea východních Čech v Hradci Králové zdarma.


Akce se uskuteční

od pátku 12. do neděle 14. září vždy od 9.00 do 17.00 hodin
recyklatorium
Staňte se hrdinou železného týdne - doneste vysloužilý elektrospotřebič k recyklaci a obdržíte jednu vstupenku do Muzea východních Čech v Hradci Králové zdarma. Vybrané spotřebiče pomohou rozšířit muzejní sbírku.
Staňte se hrdinou železného týdne
Navštivte unikátní Recyklatorium a otestujte si své znalosti ve vědomostním kvízu na zábavně-edukační akci, která se bude konat v průběhu září 2014 po celé České republice. Pořadatelem akce je společnost Elektrowin, a.s. a Muzeum východních Čech v Hradci Králové.


Letáček ke stažení (pdf)

Více o akci...
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové