Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > ŽIVOT V PEVNOSTI - MUZEJNÍ NEDĚLE
MaléStředníVelkéExtra velké

ŽIVOT V PEVNOSTI - MUZEJNÍ NEDĚLE

ŽIVOT V PEVNOSTI - MUZEJNÍ NEDĚLE
18. 9. 2016

Projdeme se bastionovou pevností města Hradec Králové v 19. století a staneme se na chvíli jejími obyvateli. Zahrajeme si hry tehdejších dětí a na památku se vyfotíme v dobovém fotoateliéru.


MUZEJNÍ NEDĚLE SE USKUTEČNÍ

18. září 2016 od 9.00 a od 13.00 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.
Projdeme se bastionovou pevností města Hradec Králové a staneme se na chvíli jejími obyvateli. Nakoupíme na tržišti, navštívíme měšťanský salón páně Pospíšila, u švadlenky nám vezmou míru na plesové šaty, zahrajeme si hry tehdejších dětí a na památku se vyfotíme v dobovém fotoateliéru. Doporučujeme dětem od 6 let.

Termín

neděle 18. září 2016
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

jednotné 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové