Obrázek stránky
MaléStředníVelkéExtra velké

ZA VODNÍ ŽOUŽELÍ

ZA VODNÍ ŽOUŽELÍ
17. 4. 2016

Během první ze tří přírodovědně zaměřených muzejních nedělí se velmi zblízka podíváme na pestrý život ve vodě. Povíme si o způsobu života drobných vodních zvířátek a detailně si je prohlédneme pod mikroskopem.


Muzejní neděle se uskuteční

17. dubna 2016 od 9 a od 13 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
Během první ze tří přírodovědně zaměřených muzejních nedělí se velmi zblízka podíváme na pestrý život ve vodě. Povíme si o způsobu života drobných vodních zvířátek, detailně si je prohlédneme pod mikroskopem a za příznivého počasí si je i vlastnoručně odchytíme.

Termín

neděle 17. dubna 2016
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

děti 30 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory
Královéhradeckého kraje.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové