Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > VELIKONOČNÍ NEDĚLE
MaléStředníVelkéExtra velké

VELIKONOČNÍ NEDĚLE

VELIKONOČNÍ NEDĚLE
29. 3. 2015

O tradicích Velikonoc, o jaru i o zdobení vajec bude poslední březnová neděle v muzeu. Vyzdobte si svůj domov společně vytvořenými jarními dekoracemi.


MUZEJNÍ NEDĚLE SE USKUTEČNÍ

v neděli 29. března 2015 od 9 do 11 a od 13 do 15 hodin
Poslední březnovou neděli se v muzeu seznámíte se zvyky a tradicemi Velikonoc. Děti si vyrobí jarní dekorace např. vajíčko s krajkovým okrajem - zápich do květináče s osením, zaječí girlandu na stěnu pokoje a do okna si udělají barevného ptáčka. Zájemci si budou moci vyzkoušet tradiční techniku zdobení kraslic voskovou technikou. Odměnou pro všechny bude sladký velikonoční jidáš. Doporučujeme dětem od 6 let.

Termín

neděle 29. března 2015
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

80 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové