Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > VELIKONOČNÍ NEDĚLE
MaléStředníVelkéExtra velké

VELIKONOČNÍ NEDĚLE

VELIKONOČNÍ NEDĚLE
13. 4. 2014

Muzejní neděle seznámí účastníky s tradicemi českých Velikonoc. V kreativní dílně si vyrobíte několik zajímavých velikonočních dekorací.


MUZEJNÍ NEDĚLE SE USKUTEČNÍ

v neděli 13. dubna 2014 od 9 do 11 a od 13 do 15 hodin
Velikonoční neděle, letáček
Muzejní neděle bude tentokrát zahájena povídáním o Velikonocích a tradičních velikonočních zvycích jako je např. svěcení kočiček, pečení beránka, pletení pomlázky, účastnící se seznámí také s různými technikami zdobení kraslic. Poté si v kreativní dílně vyrobí zajímavou velikonoční dekoraci s motivem beránka, jarní kolotoč a zápich do osení.

Termín

neděle 13. dubna 2014
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

80 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Dekorace s motivem beránka
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru doporučujeme se na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášní prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory
Královéhradeckého kraje.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové