Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > TÝDEN KRÁLOVÉHRADECKÝCH KNIHOVEN 2014
MaléStředníVelkéExtra velké

TÝDEN KRÁLOVÉHRADECKÝCH KNIHOVEN 2014

TÝDEN KRÁLOVÉHRADECKÝCH KNIHOVEN 2014
6. 10. 2014 až 10. 10. 2014

Již 18. ročník královéhradecké části celostátní akce Týden knihoven 2014 je tento rok věnován muzejním knihovnám a především se zaměřuje na celosvětové téma 100. výročí začátku 1. světové války.


Akce se uskuteční

od pondělí 6. do pátku 10. října 2014. Slavnostní zahájení se uskuteční 6. října 2014 v přednáškovém sále Muzea východních Čech v Hradci Králové - vstup zdarma.
Ve dnech 6. až 10. října 2014 proběhne již 18. ročník celostátní akce Týden knihoven, kterou pravidelně vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků. Tento ročník je věnován muzejním knihovnám a především se zaměřuje na letošní celosvětové téma 100. výročí začátku 1. světové války.

Program

Podrobný program mimořádného týdne (pdf): www.svkhk.cz

Slavnostní zahájení

Slavnostní zahájení Týdne královéhradeckých knihoven se uskuteční v pondělí 6. října 2014 od 17 hodin v přednáškovém sále Muzea východních Čech v Hradci Králové. Královéhradecké knihovny představí své připravované akce v rámci projektu. Do programu bude zařazeno čtení z úryvků z autentických deníků českých vojáků i civilistů, které se nám podařilo získat v celomuzejní kampani Velká válka. Nebude chybět ani hudební doprovod a malé pohoštění. V rámci večera můžete zdarma shlédnout tématicky zaměřenou výstavu Mým národům!
Pořadatelem akce je Muzeum východních Čech v Hradci Králové ve spolupráci se Studijní a vědeckou knihovnou v Hradci Králové a s Knihovnou města Hradce Králové. Na akcí převzal záštitu primátor města Hradec Králové MUDr. Zdeněk Fink.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové