Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > TANKEM I KOSOU ZA PLACHTU PESTŘEJŠÍ
MaléStředníVelkéExtra velké

TANKEM I KOSOU ZA PLACHTU PESTŘEJŠÍ

TANKEM I KOSOU ZA PLACHTU PESTŘEJŠÍ
18. 10. 2014

Otevření nové naučné stezky a tradiční podzimní brigáda v přírodní památce Na Plachtě v Hradci Králové.


Akce se uskuteční

v sobotu 18. října 2014 od 9 hodin. Sraz na hrázi rybníka Plachta (zastávka MHD Na Plachtě, autobus č. 1, 2). Pořádá Český svaz ochránců přírody JARO Jaroměř.

CO VÁS ČEKÁ?

Představení nové naučné stezky, která byla vytvořena zejména pro místní s cílem poznávat krásu a bohatství zdejší přírody od jara do zimy a a tradiční podzimní brigáda v přírodní památce Na Plachtě v Hradci Králové. Přijďte s dětmi, stezka jim má co nabídnout.

Program

9:00 – 9:30 procházka naučnou stezkou
od 10:00 zahájení tradiční podzimní brigády

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Na práci v přírodě, která jí pomáhá a zlepšuje podmínky pro zdejší chráněné druhy rostlin a živočichů. Na zajímavá setkání, která doplní návštěva německých i českých lektorů z národního parku Českosaské Švýcarsko. Na tradiční opékání špekáčků. Na setkání s přáteli v přírodě a při péči o ní. Netradiční putování, tzv. hledačku, kterou si budete moci vyzkoušet.

Akce je určena všem zájemcům, kteří chtějí pomoci přírodě PP Na Plachtě a jsou ochotni přiložit ruku k dílu. Pomoci mohou i ti, kteří nevládnou velkou fyzickou silou.
za-plachtu-pestrejsi

Letáček ke stažení:

za-plachtu-pestrejsi.pdf

KONTAKT:

David Číp, tel. 603 847 189
e-mail: jarojaromer@seznam.cz
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové