Obrázek stránky
MaléStředníVelkéExtra velké

ŠTUDÁCI A KANTOŘI

ŠTUDÁCI A KANTOŘI
20. 1. 2019

Interaktivní program ve výstavě GMU a v galerijním ateliéru. V neděli 20. ledna se vypravíme s kurátorkou výstavy Čest práci, paní učitelko! Pavlou Koritenskou do školy minulého století.


Muzejní neděle se uskuteční

20. ledna 2019 od 10.00 a od 13.00 hodin v budově Galerie moderního umění v Hradci Králové
Dnes mají děti ve škole interaktivní tabule, počítače a internet. Doma pak chytré mobily, tablety, počítače a herní konzole. Víte ale, jaké to bylo ve škole Vašich pradědečků, prababiček, dědečků a babiček? Měli vůbec na hraní čas? Neváhejte a vydejte se s námi do doby, kdy bylo běžné jít po škole pást husy nebo honit káču. V první letošní muzejní neděli nakoukneme do školy první republiky a také do školy po druhé světové válce. Povíme si něco o tom, jak se děti strojily do školy, co jedly k svačině nebo jaké hry hrály. V této muzejní neděli na Vás čeká spousta kvízů, pohádek a hádanek. A pozor také jedno malé překvapení.

Termín

neděle 20. ledna 2019
od 10.00-12.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

děti 40 Kč, doprovod zdarma

Objednávky

na telefonu: 702 292 321
nebo e-mailu: info@muzeumhk.cz
 
 
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové