Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > Seminář na téma Barvy v přírodě
MaléStředníVelkéExtra velké

Seminář na téma Barvy v přírodě

Seminář na téma Barvy v přírodě
25. 1. 2014

Seminář je zaměřen na přípravu na Biologickou olympiádu kategorií C a D, ale uvítáme i všechny ostatní zájemce o toto téma. Po skončení přednášek můžete absolvovat komentovanou prohlídku stejnojmenné výstavy.


SEMINÁŘ SE USKUTEČNÍ

v sobotu 25. ledna 2014 od 9.00 hodin
zejkovec pozdní (Colotois pennaria)
Muzeum východních Čech v Hradci Králové ve spolupráci s Klubem NATURA a Biskupským gymnáziem Bohuslava Balbína pořádá v sobotu 25. ledna 2014 od 9.00 hodin seminář na téma Barvy v přírodě pod vedením Mgr. Josefa Hotového, muzejního zoologa.

Seminář je zaměřen na přípravu na Biologickou olympiádu kategorií C a D, ale uvítáme i všechny ostatní zájemce o toto téma. Zájemci mohou po skončení přednášek absolvovat komentovanou prohlídku stejnojmenné výstavy. Předpokládaný konec přednáškového bloku je okolo 13. hodiny.
Výstava Barvy v přírodě
barvy-v-prirode-seminar-pozvanka

Vstupné 50 Kč.

V ceně vstupného je účast na semináři, komentovaná prohlídka výstavy a vstup na ostatní expozice a výstavy v muzeu. V muzejní kavárně je možné zakoupit teplé i studené nápoje a zákusky.
Výstava Barvy v přírodě
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové