Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > POSVIŤME SI O ADVENTU
MaléStředníVelkéExtra velké

POSVIŤME SI O ADVENTU

POSVIŤME SI O ADVENTU
12. 11. 2017

Denního světla rychle ubývá a noci se prodlužují. Není nic jednoduššího než si vyrobit vlastní svícen a zpříjemnit si dlouhé podzimní večery, při kterých se jistě dají číst poutavé a třeba i trochu strašidelné pohádky. Během úvodního povídání si vzpomeneme i na oblíbené předadventní listopadové svátky našich předků – sv. Martina, sv. Kateřiny a sv. Ondřeje.


Muzejní neděle se uskuteční

12. listopadu 2017 od 9.00 do 11.00 a od 13.00 do 15.00 hodin
v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
kliknutím zvětšíte
Denního světla rychle ubývá a noci se prodlužují. Není nic jednoduššího než si vyrobit vlastní svícen a zpříjemnit si dlouhé podzimní večery, při kterých se jistě dají číst poutavé a třeba i trochu strašidelné pohádky. Připravte se společně s námi na adventní čas, který už zanedlouho začíná. Během úvodního povídání si vzpomeneme i na oblíbené předadventní  listopadové svátky našich předků – sv. Martina, sv. Kateřiny a sv. Ondřeje. Doporučujeme dětem od 6 let.

Termín

neděle 12. listopadu 2017
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

děti 60 Kč
doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové