Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > PODZIMNÍ PRÁZDNINY V MUZEU!
MaléStředníVelkéExtra velké

PODZIMNÍ PRÁZDNINY V MUZEU!

PODZIMNÍ PRÁZDNINY V MUZEU!
29. 10. 2014

Jak se bubnovalo do útoku? Co je to podtele? Jak vypadal granátník a jak bubeník? Přijďte si poslechnout jejich vyprávění do muzea, kde je pro vás připraven zajímavý program.


Akce se uskuteční

ve středu 29. října 2014 od 9 do 11 a od 13 do 15 hodin. Vstupné 30 Kč.

Jak se bubnovalo do útoku? Co je to podtele? 
Jak vypadal granátník a jak bubeník?


Přijďte si poslechnout vyprávění granátníka a bubeníka do MUZEA VÝCHODNÍCH ČECH V HRADCI KRÁLOVÉ, kde je pro vás připraven zajímavý program. 

Navštivte ve středu 29. 10. 2014 o podzimních prázdninách muzeum a připomeňte si 100. výročí od vypuknutí první světové války. Ve výstavě MÝM NÁRODŮM! uvidíte nejen zajímavé exponáty, ale i fotografie, představující různé podoby války.

Více o výstavě MÝM NÁRODŮM!

Větší organizované skupiny, prosíme, z kapacitních důvodů předem o objednání na adrese edukace@muzeumhk.cz nebo na tel. 604 513 643.

Srdečně zveme a těšíme se na Vaši návštěvu!
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové