Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > O MYŠÍCH (A LIDECH?)
MaléStředníVelkéExtra velké

O MYŠÍCH (A LIDECH?)

O MYŠÍCH (A LIDECH?)
17. 6. 2018

Soužití člověka s drobnými hlodavci má dlouhou historii, ale přesto mnoho z nás o nich moc neví. Během muzejní neděle se dozvíme, kde žijí, čím se živí a poznáme i další zajímavosti, které večerníčkový hrdina Mach při zkoušení nevěděl.


Muzejní neděle se uskuteční

17. června 2018 od 9.00 a od 13.00 hodin. Sraz na zastávce MHD akademika Bedrny v Hradci Králové.
Název této muzejní neděle jsme si vypůjčili od spisovatele Johna Steinbecka, věnovat se budeme ale hlavně drobným savcům - hlodavcům a hmyzožravcům, kterým většinou od pohledu říkáme myši. Povíme si o čerstvě odchycených živých jedincích i podobných druzích z muzejních sbírek, dozvíte se, kde žijí, čím se živí, kolik mají zubů... a mnoho dalších zajímavostí, které večerníčkový hrdina Mach při zkoušení nevěděl. V případě nepříznivého počasí bude připraven náhradní program. Vhodné pro děti od 6 let. Objednávky na info@muzeumhk.cz, tel. 702 292 321. Vstupné jednotné 30 Kč.

Termín

neděle 17. června 2018
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin
sraz na zastávce MHD akademika Bedrny

Vstupné

jednotné 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 702 292 321
nebo e-mailu: info@muzeumhk.cz
 
 
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové