Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > PODMOŘSKÝ SVĚT KAPITÁNA NEMA
MaléStředníVelkéExtra velké

PODMOŘSKÝ SVĚT KAPITÁNA NEMA

PODMOŘSKÝ SVĚT KAPITÁNA NEMA
17. 5. 2015

Vytvořte ochechule, ďasy a další bájné tvory moří inspirované návštěvou stejnojmenné výstavy. Vydejte se na poučnou výpravu tajemnými hlubinami oceánů.


Muzejní neděle se uskuteční

17. května 2015 od 9 a od 13 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
PODMOŘSKÝ SVĚT KAPITÁNA NEMA
Vydejme se na poučnou výpravu tajemnými hlubinami oceánů v nové výstavě o mořských pannách, sirénách a dalších bájných mořských tvorech, kterou nás provede kurátor Mgr. J. Hotový. Dětský ateliér nám pak poskytne prostor pro vytvoření vlastního podmořského světa z netradičního materiálu PET lahví. Doporučujeme dětem od 6 let.

Termín

neděle 17. května 2015
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

děti 80 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory
Královéhradeckého kraje.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové