Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > NEDĚLE S BROUKEM PYTLÍKEM
MaléStředníVelkéExtra velké

NEDĚLE S BROUKEM PYTLÍKEM

NEDĚLE S BROUKEM PYTLÍKEM
19. 6. 2016

Za brouky, žížalami a další luční havětí, jež se stali hrdiny známé pohádkové knihy, se vydáme v průběhu červnové muzejní neděle. Kteří zajímaví tvorové na nás čekají v přírodních lokalitách města, jak žijí a co o nich možná nevíte?


Muzejní neděle se uskuteční

19. června 2016 od 9.00 a od 13.00 hodin. Sraz na hrázi rybníka Plachta.
Za brouky, žížalami a další luční havětí, jež se stali hrdiny známé pohádkové knihy, se vydáme v průběhu červnové muzejní neděle. Kteří zajímaví tvorové na nás čekají v přírodních lokalitách našeho města, jak žijí a co o nich možná nevíte? Neváhejte a přijďte je s námi prozkoumat. Sraz na hrázi rybníka Plachta, vlastní lupa vítána. Doporučujeme dětem od 6 let.

Termín

neděle 19. června 2016
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

děti 30 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové