Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > MUZEJNÍ NEDĚLE HURÁ DO ŠKOLY!
MaléStředníVelkéExtra velké

MUZEJNÍ NEDĚLE HURÁ DO ŠKOLY!

MUZEJNÍ NEDĚLE HURÁ DO ŠKOLY!
27. 9. 2015

Navštivte s námi v interaktivním programu stejnojmenné výstavy školu dvou staletí. Zjistíte např., jak se psalo na břidlicovou tabulku, kdy a proč učitelé používali rákosku, jakou abecedu a slabikář měl ve škole Váš pradědeček.


Muzejní neděle se uskuteční

27. září 2015 od 9 a od 13 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
Navštivte s námi v interaktivním programu stejnojmenné výstavy školu dvou staletí. Zjistíte např., jak se psalo na břidlicovou tabulku, kdy a proč učitelé používali rákosku, jakou abecedu a slabikář měl ve škole Váš pradědeček, s jakou aktovkou chodili prvňáčci v minulosti do školy. Tuto muzejní neděli doporučujeme dětem od 6 let.

Termín

neděle 27. září 2015
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

děti 60 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory
Královéhradeckého kraje.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové