Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > MÚZY CHRÁM - s projekcí dokumentárního filmu
MaléStředníVelkéExtra velké

MÚZY CHRÁM - s projekcí dokumentárního filmu

MÚZY CHRÁM - s projekcí dokumentárního filmu
18. 1. 2015

Navštívíme běžně nepřístupné prostory a zhlédneme krátký dokumentární film Kotěra. Po stopách moderny. Poznejte blíže výjimečnou krásu architektury budovy muzea a její historii v širších souvislostech než je běžné.


Prohlídka se uskuteční

v neděli 18. ledna 2015 od 15 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
V neděli navštívíme i běžně nepřístupné prostory muzea a zhlédneme krátký dokumentární film KOTĚRA. PO STOPÁCH MODERNY, který v roce 2014 získal hlavní cenu přehlídky muzejních filmů MUSAIONFILM pořádaný Muzeem J. A. Komenského v Uherském Brodě. Dokumentární film byl součástí stejnojmenné výstavy uspořádané Muzeem východních Čech v Hradci Králové ve dnech 6. září 2013 – 31. ledna 2014 ke stému jubileu otevření královéhradeckého muzea. Výstava obdržela od Ministerstva kultury ČR a Asociace muzeí a galerií II. místo v Národní soutěži muzeí Gloria musaealis v kategorii Muzejní výstava roku 2013.
 Kotěra. Po stopách moderny..., ukázka z filmu
Poznejte blíže výjimečnou krásu architektury budovy muzea a její historii v širších souvislostech než je běžné. Nechte se provést budovou muzea z pohledu zasvěceného průvodce a odborníka. Vstupné: dospělí 50 Kč, snížené vstupné 20 Kč.
Kotěra. Po stopách moderny..., ukázka z filmu
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové