Obrázek stránky

MOŘE POD HVĚZDAMI

MOŘE POD HVĚZDAMI
7. 6. 2015

Vyplujme společně s kapitánem obchodní lodi na plavbu do exotických zemí. Cestou určitě potkáme mořské příšery, nakoupíme cizokrajné zboží a zážitky pak přeneseme na plátno pomocí vosku a barev.


Muzejní neděle se uskuteční

7. června 2015 od 9 a od 13 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
more-hvezdy-01
Námořníci hola hej! Vyplujme společně s kapitánem obchodní lodi na plavbu výstavami Na vlnách pod plachtami a Staré mapy a mořská monstra za dobrodružstvím. Mapy nás dovedou do exotických zemí, cestou určitě potkáme mořské příšery, nakoupíme cizokrajné zboží a zážitky pak přeneseme na plátno pomocí vosku a barev. Námořnické tričko vítáno. Doporučujeme dětem od 6 let.

Termín

neděle 7. června 2015
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

děti 80 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory
Královéhradeckého kraje.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové