Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > MISTROVSTVÍ ČR LODNÍCH MODELÁŘŮ
MaléStředníVelkéExtra velké

MISTROVSTVÍ ČR LODNÍCH MODELÁŘŮ

MISTROVSTVÍ ČR LODNÍCH MODELÁŘŮ
8. 5. 2015 až 10. 5. 2015

od 9. do 10. května 2015 otevřeno pro veřejnost Na 50 modelů plachetnic i válečných lodí českých lodních modelářů, stavitelů přesných maket skutečných lodí, bude k vidění v muzeu v rámci mistrovství České republiky.


Soutěž s výstavou se uskuteční

od 8. do 10. května 2015 od 9 do 17 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové

Pro veřejnost otevřeno od 9. do 10. května 2015
Vstupné: dospělí 50 Kč, snížené 20 Kč
Na 50 modelů plachetnic i válečných lodí českých lodních modelářů, stavitelů přesných maket skutečných lodí, bude k vidění v muzeu v rámci mistrovství České republiky. Kompletní modely plachetnic i válečných lodí představují i několik tisíc hodin precizní práce modeláře. Čeští lodní modeláři jsou členy světové organizace Naviga sdružující lodní modeláře 31 členských zemí a je pro nás potěšující, že v takovéto konkurenci naši stavitelé modelů získávají i medailová ocenění na mistrovstvích Evropy a světa.
Mistrovství ČR lodních modelářů spojené s výstavou soutěžních exponátů se uskuteční v návaznosti na probíhající výstavu NA VLNÁCH POD PLACHTAMI v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.

Pořadatel:

KLoM Vysoké Mýto reg. č. 61
ve spolupráci s Muzeem východních Čech v Hradci Králové
Informace pro soutěžící: www.klom.cz
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové