Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > VÍTEJTE V MIKROSVĚTĚ ROSTLIN
MaléStředníVelkéExtra velké

VÍTEJTE V MIKROSVĚTĚ ROSTLIN

VÍTEJTE V MIKROSVĚTĚ ROSTLIN
7. 8. 2018 až 23. 8. 2018

Proč se svízel přítula tolik tulí? Čím to je, že kopřiva pálí? Co nám to křupe mezi zuby, když jíme hrušku? Přijďte na kloub zcela běžným věcem a nahlédněte společně s námi do zajímavého světa rostlin.


Akce se uskuteční

poprvé v úterý 7. 8. 2018 a dále také v termínech 9. 8., 16. 8. a 23. 8. 2018. Rádi Vás uvítáme vždy od 9.00 a od 13.00 hodin v budově odborného pracoviště Muzea východních Čech v Hradci Králové, Gayerova kasárna, Opletalova 334. Vstup zdarma.
kliknutím zvětšíte
© foto J. Šinták
Proč se svízel přítula tolik tulí? Čím to je, že kopřiva pálí? Co nám to křupe mezi zuby, když jíme hrušku? Nahlédněte společně s námi pomocí mikroskopovací techniky do zajímavého světa rostlin a přijďte na kloub zcela běžným věcem, jejichž podstata vás překvapí. Vhodné pro děti od 8 let i dospělé. Vstup zdarma. Objednávky na e-mailu info@muzeumhk.cz nebo telefonu 702 292 321. Projekt podpořilo Ministerstvo kultury.
© foto L. Bičanová
© foto J. Šinták
© foto J. Hotový
© foto L. Bičanová
© foto J. Šinták
© foto J. Šinták
© foto J. Šinták
© foto L. Bičanová
© foto L. Bičanová
Akce je součástí Prázdninových vycházek za přírodou
Muzea východních Čech v Hradci Králové
 
Projekt podpořilo Ministerstvo kultury
Ministerstvo kultury
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové