Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > JAK POZOROVAT PŘÍRODU
MaléStředníVelkéExtra velké

JAK POZOROVAT PŘÍRODU

JAK POZOROVAT PŘÍRODU
8. 6. 2014

Náhradní termín v květnu zrušené akce. Netradiční muzejní neděle Vás naučí během přírodovědné vycházky poznávat přírodu ve městě. Zjistíme společně, jak pozorovat ptáky a zvířata hradeckých parků.


MUZEJNÍ NEDĚLE SE USKUTEČNÍ

v neděli 8. června 2014 od 9 do 11 a od 13 do 15 hodin. Akce se bude konat i v případě nepříznivého počasí, v tomto případě účastníci navštíví depozitář přírodovědeckého oddělení.
Netradiční muzejní neděle Vás naučí během přírodovědné vycházky do Šimkových sadů a parků v okolí muzea poznávat přírodu ve městě pod vedením zoologa Mgr. Josefa Hotového. Zjistíme společně, jak pozorovat ptáky a živočichy, kteří se ukrývají v zeleni našeho města. Doporučujeme pro děti od 6 let. Dobrá obuv a oblečení do přírody podmínkou.
JAK POZOROVAT PŘÍRODU - letáček

Termín

neděle 8. června 2014
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

60 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz


Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru doporučujeme se na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášní prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory
Královéhradeckého kraje.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové