Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > HOUBY ŽIVÉ, JEDLÉ I JEDOVATÉ
MaléStředníVelkéExtra velké

HOUBY ŽIVÉ, JEDLÉ I JEDOVATÉ

HOUBY ŽIVÉ, JEDLÉ I JEDOVATÉ
1. 10. 2015 až 4. 10. 2015

Celostátní výstava s ukázkami živých, v přírodě rostoucích hub, pěstovaných hub a určování donesených vzorků. Vědomostní a výtvarná soutěž pro děti. Vstup zdarma.


Výstava je otevřena

od 1. do 4. října 2015, denně od 9 do 17 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.
Vstup zdarma.
Celostátní výstava, která je pořádaná ve spolupráci s Českou mykologickou společností. Již 20. ročník tradiční výstavy představí živé jedlé, nejedlé i jedovaté druhy hub. Připraveny budou rovněž ukázky pěstovaných hub, vědomostní a výtvarná soutěž pro děti. Po celou dobu výstavy je zajištěn odborný výklad a určování donesených vzorků. Ukázky pěstovaných hub a sadeb věnovala firma Jedléhouby.cz z Dolan.

RYZCE V KUCHYNI / 1. 10. 2015 od 18 hodin / JUDr. ALEŠ VÍT

Je mnoho dobrých houbařů, aniž jsou znalými kulináři. Je mnoho dobrých kuchařů, aniž rozumí houbám. Není nad to, přiučit se z obojího. Přednáší JUDr. Aleš Vít, jednatel České mykologické společnosti.
Akce je podpořena z prostředků Královéhradeckého kraje.
Vstup zdarma.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové