Obrázek stránky

HONZA A DRAK

HONZA A DRAK
1. 6. 2017

K Mezinárodnímu dni dětí uvádí Muzeum východních Čech v Hradci Králové loutkové představení HONZA A DRAK. Pohádku sehrají členové loutkářského kroužku při školní družině Sluníčko ZŠ Štefcova v Hradci Králové.


Loutkové představení se uskuteční

1. června 2017 od 9 a od 10 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
K Mezinárodnímu dni dětí uvádí Muzeum východních Čech v Hradci Králové loutkové představení HONZA A DRAK. Pohádku sehrají již zítra 1. června 2017 od 9.00 a od 10.00 hodin členové loutkářského kroužku při školní družině Sluníčko ZŠ Štefcova v Hradci Králové. Představení je vhodné pro děti z mateřských škol a žáky z 1. a 2. tříd základních škol a pro rodiče s dětmi.

Vstupné

Jednotné vstupné na představení 10 Kč,
pedagogický doprovod zdarma
 
Vzhledem k věku loutkoherců se představení uskuteční v Dětském ateliéru s omezenou kapacitou míst. Na představení se prosíme předem přihlaste na emailu edukace@muzeumhk.cz nebo na tel. 604 513 643.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové