Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > DEN ZEMĚ V MUZEU – ZA JARNÍ PŘÍRODOU NAŠEHO OKOLÍ
MaléStředníVelkéExtra velké

DEN ZEMĚ V MUZEU – ZA JARNÍ PŘÍRODOU NAŠEHO OKOLÍ

DEN ZEMĚ V MUZEU – ZA JARNÍ PŘÍRODOU NAŠEHO OKOLÍ
20. 4. 2017

Výstavka živých přírodnin a nerostů s možností botanicky a zoologicky zaměřené vycházky do Šimkových a Žižkových sadů. Kromě jarních rostlin a hub budou na výstavě k vidění i některé druhy obojživelníků a hmyzu.


Akce se uskuteční

20. dubna 2017 od 8.30, 10.30 a 12.30 hodin v prostorách přírodovědeckého oddělení Muzea východních Čech v Hradci Králové v Gayerových kasárnách.
Výstavka živých přírodnin a nerostů s možností botanicky a zoologicky zaměřené vycházky do Šimkových a Žižkových sadů, kde si můžete prověřit svoje znalosti v poznávání rostlin a živočichů. Kromě jarních rostlin a hub budou na výstavě v odborném pracovišti muzea k vidění i některé druhy obojživelníků a hmyzu. Zvídavým badatelům se dostanou zajímavé informace o jejich způsobu života a ochraně.
Akce je určena zejména pro II. stupeň ZŠ a SŠ jako vhodný doplněk výuky přírodopisu a environmentální výchovy. Je možné se zúčastnit pouze výstavy nebo využít postupně i nabídky vycházky. Objednávky prosíme do 18. 4. 2017 na e-mailovou adresu edukace@muzeumhk.cz nebo na telefonu 604 513 643. Vstup: 30 Kč, doprovod zdarma.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové