Obrázek stránky

BARVY V PŘÍRODĚ

BARVY V PŘÍRODĚ
17. 9. 2017

Barevný podzim je za dveřmi a tak se společně podíváme, které barvy nám příroda poskytuje a z čeho se dají získat. Výsledkem našeho hledání a nového poznání pak bude vlastnoručně vyrobený vzorníček látek obarvený přírodními barvivy.


Muzejní neděle se uskuteční

17. září 2017 od 9.00 a od 13.00 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
kliknutím zvětšíte
Barevný podzim je za dveřmi a tak se společně podíváme, které barvy nám příroda poskytuje a z čeho se dají získat. Výsledkem našeho hledání a nového poznání pak bude vlastnoručně vyrobený vzorníček látek obarvený přírodními barvivy. Staré tričko nebo ochranný oděv proti zabarvení s sebou. Doporučujeme dětem od 6 let.

Termín

neděle 17. září 2017
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

děti 60 Kč
doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
Projekt podpořilo Ministerstvo kultury
Ministerstvo kultury
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové