Obrázek stránky

ADVENTNÍ ZVYKY

ADVENTNÍ ZVYKY
8. 11. 2015

Blíží se tajemná doba čekání a příprav, kterou si naši předkové zpestřovali rozmanitými zvyky. Patří mezi ně i používání adventního věnce, jehož historie nás zavede až do nejchudších míst Hamburku.


Muzejní neděle se uskuteční

8. listopadu 2015 od 9 a od 13 hodin v Muzeu východních Čech v Hradci Králové
Blíží se tajemná doba čekání a příprav, kterou si naši předkové zpestřovali rozmanitými zvyky. Patří mezi ně i používání adventního věnce v mnoha různých podobách. A právě o této tradici a dalších adventních zvycích si budeme povídat. Historie nás zavede až do nejchudších míst Hamburku a vlastní adventní věnec si také vyrobíme. Doporučujeme dětem od 6 let.

Termín

neděle 8. listopadu 2015
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin

Vstupné

děti 80 Kč, doprovod 30 Kč

Objednávky

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: objednavky@muzeumhk.cz
Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru se doporučujeme na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášení prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory
Královéhradeckého kraje.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové