Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > XXV. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2014
MaléStředníVelkéExtra velké

XXV. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2014

XXV. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2014
28. 11. 2014 až 30. 11. 2014

Již čtvrt století mají návštěvníci možnost prožít si první adventní víkend předvánočního času v sepětí s tradicí v neopakovatelné atmosféře ojedinělé stavby ve společnosti poctivých řemeslníků. Jednotné vstupné 25 Kč.


XXV. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2014
Již čtvrt století mají návštěvníci možnost prožít si první adventní víkend předvánočního času v sepětí s tradicí v neopakovatelné atmosféře ojedinělé stavby ve společnosti poctivých řemeslníků. Jubilejní XXV. ročník bude 28. – 30. listopadu 2014 výjimečný svým rozsahem. Zaměří se tentokrát nejen na prodej, ale také ve větší míře na prezentaci a ukázky řemeslné práce.
XXV. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2014
XXV. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2014 se uskuteční
od pátku 28. do neděle 30. listopadu 2014
v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.
Jednotné vstupné 25 Kč. Děti do 6 let zdarma.

Pátek 28. listopadu: 15.00 - 20.00 hodin
Sobota 29. listopadu: 9.00 - 18.00 hodin
Neděle 30. listopadu: 9.00 - 16.00 hodin
XXV. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2014
Těšit se můžete na perníky, šperky, výrobky z keramiky, dřeva, skla, kůže, orobince, šustí nebo kovu, paličkovanou krajku a další textilní výrobky, modrotisk, svíčky ze včelího vosku, přírodní mýdla, foukané skleněné vánoční ozdoby - perličkové i klasické tvary, adventní věnce a mnoho dalšího. V nabídce občerstvení nebude chybět medovina, trdelník, ani vánoční pečivo. Zastavit se můžete také ve skvělé muzejní kavárně.
MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH
Příjemnou předvánoční atmosféru bude dotvářet živý betlém s oslíkem a vánoční melodie v podání souboru Sarabanda a dobového flašinetáře. Pro děti bude připravena výtvarná dílna a jistě nezůstane bez povšimnutí dřevěný kolotoč.
MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH
Víte, že tradice Adventního trhu v Muzeu východních Čech v Hradci Králové sahá až k předvánočním trhům drobného umění a uměleckého průmyslu pořádaných uměleckoprůmyslovým muzeem v Hradci Králové v roce 1904? První ročník novodobých, tehdy ještě Vánočních trhů, se pak uskutečnil 1. a 2. prosince roku 1989 - do muzea si našlo cestu na tři tisíce návštěvníků...
MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH
MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH
MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH
Muzeum východních Čech v Hradci Králové chrání hodnoty vytvářené po celá staletí našimi předky, které tvoří základ kulturní identity celého kraje.
Partneři:
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové