Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > VÝSTAVY A EXPOZICE > PROJEKT MŮJ GOČÁR
MaléStředníVelkéExtra velké

PROJEKT MŮJ GOČÁR

PROJEKT MŮJ GOČÁR
1. 6. 2010 až 31. 10. 2010

Výstava fotografií studentů Střední uměleckoprůmyslové školy hudebních nástrojů a nábytku v Hradci Králové


Výstava Můj Gočár je výběrem z cca 45 příspěvků studentů druhého a čtvrtého ročníku. Je zjevné, že každý si toho „svého Gočára“ našel. Někdo pracovat pouze s autentickými fotografiemi, pro někoho byly pořízené fotografie odrazem pro osobitou hru.
Cílem projektu Můj Gočár bylo přitáhnout pozornost studentů, připravujících se pro dráhu architektů, designérů a výtvarníků k této jedinečné osobnosti. Nechat promlouvat samotné stavby bez poučení předem, jak je třeba se na ně dívat, co je na nich pozoruhodného, výjimečného. Zprostředkovat setkání architektury a člověka s fotoaparátem v ruce. Bylo pouze na nich, jakou formu zvolí, zda se zaměří na jednu nebo hned několik staveb, jak budou získaný materiál zpracovávat. Nezanedbatelným záměrem bylo také prohloubit vnímavost a citlivost mladých lidí k prostředí, ve kterém žijí. 
Autorkou a realizátorkou projektu Můj Gočár je Mgr. Jana Krejzová, vyučující výtvarné předměty na SUPŠ HNN Hradec Králové.
G4
G3
G2
G1
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové