Domovská stránka > PUBLIKACE > Časopisy > ZPRAVODAJ MUZEA > Obsahy zpravodajů > Zpravodaj muzea v Hradci Králové, ročník 26 rok 2000

Zpravodaj muzea v Hradci Králové, ročník 26 rok 2000

OBSAH:
Eva Ulrychová: Archeologické nálezy získané muzeem v Jičíně v roce 1998 (s. 3 sq.)
Jan Prostředník: Archeologické aktivity Okresního muzea Českého ráje v roce 1999 (s. 10 sq.)
Eva Ulrychová: Starolineární sídliště v Libáni (s. 23 sq.)
Radomír Tichý: Kamenná sekerka od Litomyšle (s. 30 sq.)
Jana Benešová - Jiří Kalferst: Záchranný výzkum v Obědovicích, okr. Hradec Králové (pátá sezóna) (s. 33 sq.)
Jiří Sigl – Vít Vokolek: Záchranný archeologický výzkum ve Stěžerách, okr. Hradec Králové v r. 1999 (s. 38 sq.)
David Vích: Raně středověké nálezy z Vraclavska (s. 57 sq.)
Radomír Tichý - Vladimír Wolf: Zpráva o výzkumu knížecího dvorce ve Vysokém Chvojně u Holic (s. 97 sq.)
Martin Ježek: Výzkum v místě kašny na Malém náměstí v Hradci Králové (s. 107 sq.)
David Vích: Vrcholně středověké nálezy na Litomyšlsku v soukromých sbírkách (s. 132 sq.)
Radek Bláha: Archeologický výzkum na stavbě čerpací stanice pohonných hmot na náměstí 5. května v Hradci Králové (s. 137 sq.)
Miroslava Cejpová: Tvrziště v obci Bystřec, k. ú. Bystřec, okr. Ústí nad Orlicí (s. 143 sq.)
Pavel Rous: Nález novověké kulturní vrstvy ve Stříbrných Horách (okr. Havlíčkův Brod) (s. 156 sq.)
Jan Frolík – Martin Tomášek: Zpráva o záchranném archeologickém výzkumu v Nasavrkách (okr. Chrudim) v roce 1998 (s. 163 sq.)
Jan Prostředník: Sedmé setkání členů východočeské pobočky ČAS (s. 172 sq.)
Jiří Kalferst: Pokyny pro autory publikující ve Zpravodaji muzea v Hradci Králové (s. 174 sq.)
Seznam autorů (s. 177 sq.)

Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci dokonce roku 2017 uzavřena.