Domovská stránka > PUBLIKACE > Časopisy > ZPRAVODAJ MUZEA > Obsahy zpravodajů > Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník XVII/1 rok 1990

Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník XVII/1 rok 1990

OBSAH:

Jiří Kalferst - Jiří Sigl - Vít Vokolek: Nové archeologické přírůstky KMVČ v Hradci Králové v roce 1989 (s. 3 sq.)
Jan Prostředník: Terénní průzkum na Jičínsku (s. 22 sq.)
Vít Vokolek: Obnovený výzkum v Plotištích nad Labem (s. 31 sq.)
Martina Beková: Zajímavé nálezy broušených nástrojů ze soukromé sbírky (s. 34 sq.)
Jiří Kalferst: Výzkumy na trase kanalizačního průkopu v r. 1987–1989 (s. 37 sq.)
Jiří Militký: Sídlištní objekt lužické kultury z Kostelce nad Orlicí, okr. Rychnov nad Kněžnou (s. 46 sq.)
Vít Vokolek: Hradiště lidu popelnicových polí v Zářecké Lhotě (s. 54 sq.)
Jiří Kalferst - Jiří Sigl: Pokračování archeologického výzkumu hradiště u Ostroměře v roce 1989 (s. 60 sq.)
Jan Frolík - Jiří Sigl: Zjišťovací výzkum v Chrudimi – Štěpánkově ulice čp. 85 v roce 1989 (s. 66 sq.)
Jan Frolík: Nález raněstředověké keramiky ze sečské přehrady na Chrudimsku (s. 70 sq.)
Jiří Kalferst - Jiří Sigl: Archeologický výzkum „Staré boudy“ na k.ú. Špindlerův Mlýn v Krkonoších (s. 78 sq.)
Jiří Sigl: Výstava „Pravěk Jaroměřska“ (s. 84 sq.)
Jan Frolík: Výstava „Z historie kovářství“ (s. 86 sq.)

OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin