Domovská stránka > PUBLIKACE > Časopisy > ZPRAVODAJ MUZEA > Obsahy zpravodajů > Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník XVI/1 rok 1989

Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník XVI/1 rok 1989

OBSAH:

Jiří Kalferst - Jiří Sigl - Vít Vokolek: Archeologické nálezy získané v letech 1987–1988 (s. 3 sq.)
Vít Vokolek: Záchranný výzkum na trase silnice v Semonicích a Černožicích (s. 20 sq.)
Jiří Waldhauser: Nález keramiky kultury popelnicových polí pod vrcholem kóty Zebín v kat. ú. Jičína (s. 26 sq.)
Jiří Kalferst: Zjišťovací výzkum na hradišti „Valy“ u Kalu (okr. Jičín) (s. 28 sq.)
Miroslav Richter - Jiří Sigl: Archeologický výzkum Starého Mýta v roce 1988 (s. 35 sq.)
Jan Kosina: Zpráva o archeologických akcích okresního muzea v Trutnově za rok 1988 (s. 39 sq.)
Vít Vokolek: Archeologická sbírka muzea v Cholticích (s. 42 sq.)
Jarmila Justová: Významná sonda do naší národní minulosti (Nová práce o slovanských hradištích v Čechách) (s. 58 sq.)
Jan Frolík: Výstava „Východní Čechy v době bronzové“ (s. 63 sq.)

Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci dokonce roku 2017 uzavřena.