Domovská stránka > PUBLIKACE > Časopisy > ZPRAVODAJ MUZEA > Obsahy zpravodajů > Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník XV/1 rok 1988

Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník XV/1 rok 1988

OBSAH:

Jiří Kalferst: Třetí sezóna výzkumu na stavbě k.p. Benzina v Cerekvici nad Bystřicí (s. 3 sq.)
Jan Boček: Záchranný výzkum v Holovousech (s. 19 sq.)
Jan Boček: Záchranný výzkum v Černožicích (s. 34 sq.)
Tomáš Čurda: Pokračování záchranného výzkumu v Blatně (s. 42 sq.)
Tomáš Čurda: Chrudim – záchranná archeologická akce v Topolské ulici (s. 51 sq.)
Jiří Waldhauser: Keltská pohřebiště na Jičínsku (s. 56 sq.)
Milan Princ: Archeologický výzkum keltského oppida v Hradišti u Č. Lhotic (okr. Chrudim) v roce 1987 (s. 77 sq.)
Jan Frolík: Archeologický materiál ze slovanských mohyl u Dvakačovic (okr. Chrudim) (s. 80 sq.)
Miroslav Richter - Jiří Sigl: Archeologický výzkum Starého Mýta v roce 1987 (s. 95 sq.)
Jan Klápště: Výzkum tzv. hradiště u Dolánek (okr. Semily) v roce 1987 (s. 104 sq.)
Jiří Sigl: Zjišťovací výzkum na hrádku v poloze „Hradiště“ u Horních Štěpanic (s. 106 sq.)
Luděk Jirásek - Jiří Sigl - Vladimír Wolf: Archeologický výzkum tvrze v Javorníku (okr. Trutnov) v roce 1987 (s. 112 sq.)
Zdeněk Fišera: Povrchový výzkum hradu Brady (s. 126 sq.)
Jan Kosina: Zpráva o archeologických akcích okresního muzea v Trutnově za rok 1987 (s. 131 sq.)
Tomáš Čurda: Výstava „Pardubicko v 12. – 6. století př. n. l. (s. 140 sq.)
Jan Frolík - Jiří Sigl: Dvě nové archeologické výstavy v roce 1987 (s. 142 sq.)

OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin