Domovská stránka > PUBLIKACE > Časopisy > ZPRAVODAJ MUZEA > Obsahy zpravodajů > Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník XI/1 rok 1984

Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník XI/1 rok 1984

OBSAH:

Jan Frolík - Jiří Kalferst - Jiří Sigl: Archeologické nálezy v roce 1983 (s. 3 sq.)
Jiří Kalferst: Druhá sezóna výzkumu neolitického kultovního areálu v Holohlavech (s. 13 sq.)
Tomáš Čurda: Záchranný výzkum v Blatě (s. 19 sq.)
Miloš Vávra - Vít Vokolek: Výzkum hradiště v Topolu v r. 1983 (s. 40 sq.)
Jitka Hralová: Výzkum halštatského sídliště v Milovicích v roce 1983 (s. 44 sq.)
Vít Vokolek - Jiří Kalferst: Výzkum žárového pohřebiště v Kostelci n. Orl. v r. 1983 (s. 47 sq.)
Milan Princ: Archeologický výzkum keltského oppida v Hradišti u Českých Lhotic (okr. Chrudim) v roce 1983 (s. 52 sq.)
Jiří Zeman: Závěr výzkumu v Lochenicích v r. 1983 (s. 55 sq.)
Jiří Sigl - Vít Vokolek: Pokračování výzkumu slovanského hradiště u Holovous (okr. Jičín) v roce 1983 (s. 58 sq.)
Jiří Kalferst - Jiří Sigl: Zjišťovací výzkum na hradišti u Ostroměře (okr. Jičín) (s. 62 sq.)
Jan Frolík - Jiří Sigl: Předběžná zpráva o záchranném výzkumu v Chrudimi na Kateřinském předměstí (s. 72 sq.)
Jan Frolík - Jiří Sigl: Předběžná zpráva o výsledcích záchranného výzkumu v Chrudimi (rekonstrukce kanalisace a vodovodu) (s.74  sq.)
Pavel Rous: Dva nálezy z Havlíčkobrodska (s. 93 sq.)
Jaroslav Kudrnáč: Archeologické poznatky o zlatodolech  v Rýchorských horách (s. 98 sq.)
Jan Frolík: Výstava „Počátky východočeských měst“ (s. 105 sq.)

OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin