Domovská stránka > PUBLIKACE > Časopisy > ZPRAVODAJ MUZEA > Obsahy zpravodajů > Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník X/1 rok 1983

Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník X/1 rok 1983

OBSAH:

Jiří Sigl - Vít Vokolek: Nové archeologické nálezy v roce 1982 (s. 5 sq.)
Jiří Kalferst: Neolitický kruhový příkop v Holohlavech okr. Hradec Králové (s. 12 sq.)
Jiří Zeman: Výzkum v Lochenicích v roce 1982 (s. 15 sq.)
Vít Vokolek: Záchranný výzkum žárového pohřebiště ve Vlkově (s. 16 sq.)
Vít Vokolek - Miloš Vávra: Výzkum hradiště v Topolu v r. 1982 (s. 19 sq.)
Jitka Hralová: Výzkum sídliště v Milovicích v r. 1982 (s. 23 sq.)
Vít Vokolek: Výzkum slezskoplatěnického pohřebiště v Kostelci nad Orlicí v roce 1982 (s. 23 sq.)
Milan Princ: Výzkum keltského oppida v Hradišti u Českých Lhotic v roce 1982 (s. 29 sq.)
Jiří Sigl - Vít Vokolek: Chronologické a kulturní zařazení hradiště u Holovous (o. Jičín). Zpráva o zjišťovacím výzkumu (s. 31 sq.)
Zdeněk A. Lochmann: Archeologické výzkumy a ostatní terénní akce Okresního muzea v Náchodě v roce 1982 (s. 34 sq.)
Jiří Sigl - Vít Vokolek: Záchranný výzkum na středověkém hrádku u Lázní Bělohrad (s. 37 sq.)
Jiří Sigl: Zjišťovací výzkum v poloze Spálenec (k. ú. Vysoké Mýto) v roce 1982 (s. 40 sq.)
Pavel Rous: Archeologické nálezy v okrese Havlíčkův Brod v roce 1982 (s. 44 sq.)
Jiří Sigl - Vladimír Wolf: Záchranný výzkum na staveništi budovy OV KSČ v Trutnově v roce 1982 (s. 48 sq.)
Antonín Hejna: Jedenáctá etapa archeologického výzkumu Vizmburku k. ú. Havlovice, o. Trutnov (s. 50 sq.)
Pavel Rous: Opravy a doplňky ke katalogu pravěkých nálezů z okresu Havlíčkův Brod (s. 53 sq.)
Jan Frolík: Nálezy z Cejřova (o. Chrudim) z polohy „Na hradě“ (s. 56 sq.)
Jiří Kalferst: Výstava „Nejstarší zemědělci východních Čech“ (s. 62 sq.)
Libuše Plášilová: Vzpomínky příslušníků 1. československého armádního sboru  v SSSR (s. 64 sq.)

OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin