Domovská stránka > PUBLIKACE > Časopisy > ZPRAVODAJ MUZEA > Obsahy zpravodajů > Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník VI/1, rok 1979

Zpravodaj Krajského muzea východních Čech, ročník VI/1, rok 1979

Obsah:

Jiří Sigl - Vít Vokolek: Záchranné výzkumy a jiné akce v terénu provedené v r. 1978 (s. 3 sq.)
Slavomil Vencl: Výzkum mesolitického tábořiště v Hřibojedech, okr. Trutnov (s. 10 sq.)
Miloš Vávra: Zjišťovací výzkum v Topolu v roce 1978 (s. 12 sq.)
Vít Vokolek: Záchranný výzkum v tuněchodské cihelně (s. 15 sq.)
Vít Vokolek: Nové slezskoplátěnické hradiště „Prašivka“ v Habřině (s. 17 sq.)
Milan Princ: Archeologický výzkum oppida v Hradišti u Českých Lhotic v r. 1978 (s. 19 sq.)
Jiří Zeman: Další pátrání po kostrových hrobech z doby stěhování národů v Lochenicích, okr. Hradec Králové (s. 22 sq.)
Jiří Sigl: Zjišťovací výzkum na středověkém hrádku v poloze Vražba u Habřiny (o. Hradec Králové) (s. 23 sq.)
Jiří Sigl: Výzkum na Starém Mýtě v roce 1978 (s. 28 sq.)
Antonín Hejna: Archeologický výzkum na hradě Vizmburku u Havlovic, o. Trutnov v roce 1978 (s. 34 sq.)
Vít Vokolek: Záchranný výzkum v Benátkách (s. 36 sq.)
Miloš Vávra: Neolitické sídliště v Hořenicích (s. 70 sq.)
Jan Frolík: Pravěké nálezy ze „Zkamenělého zámku“ (k. ú. Svratouch) u Hlinska (s. 84 sq.)
Pavel Rous - Eduard Veselý: Nálezy v Havlíčkově Brodě v roce 1978 (s. 87 sq.)
Jiří Sigl: Středověký objekt v Bolehošti (o. Rychnov n. Kn.) (s. 98 sq.)

pondělí-pátek
9.00-17.00 hodin